Mezoteliomą svorio, Kas yra mezotelioma? Priežastys ir gydymas

Kaheksijos priežastys ir gydymas

Peritoninės mezoteliomos prevencija ir prognozė Peritoninė mezotelioma Mezotelioma endoteliooma, karcinosarkoma yra pirminis navikas, auga iš mezotelio ląstelių, yra serozinėse mezoteliomą svorio, kūno ertmę.

mezoteliomą svorio

Priklausomai nuo vietos, išskiriama peritoninė mezotelioma, pleuros mezoteliomą, rečiau — perikardo mezoteliomą. Peritoninė mezotelioma vyrauja vyresniems nei 40 metų vyrams. Peritoninės mezoteliomos priežastys ir formos Laikoma, kad peritoninės mezoteliomos ir kitų lokalizacijų vystymasis yra tiesiogiai susijęs su ilgu ir intensyviu kontaktu su asbestu.

Dalykai Anotacija Ištirti, ar kūno svorio sumažėjimas pristatymo metu įtakoja pacientų, kuriems buvo taikoma chemoterapija plaučių vėžiui ar mezoteliomai, rezultatus.

Asbestas — smulkių pluoštų mineralinių klasių silikatai, dažnai naudojami statybos pramonėje, metalo, stiklas, automatiškai­pramonės ir kitų pramonės šakų. Asbesto dulkės yra labai pavojingos; įkvėpus gali sukelti plaučių vėžį, asbestozė, mezoteliomą ir kitas ligas.

Fresh articles

Tuo pačiu metu nuo sąlyčio su asbesto turinčiomis medžiagomis laiko iki ligos pradžios gali užtrukti dešimtmečius. Be kitų veiksnių, jonizuojančiosios spinduliuotės įtaka neįtraukiama, virusinė infekcija, kontaktas su silikatais, parafinai.

mezoteliomą svorio

Priklausomai nuo augimo tipo, gali būti lokalizuota peritoninė mezotelioma mazgas arba difuzinė forma. Pirmuoju atveju mezotelioma yra riboto mazgo išvaizda, iš parietinės arba visceralinės lapų pilvaplėvės.

Kaheksijos priežastys ir gydymas Vėžio kacheksija ar "išsekimo sindromas" dažnai būna vėlyvose mezoteliomos stadijose. Sužinokite, kodėl ir kaip su juo elgtis. Kacheksija ar "išsekimo sindromas" reiškia skeleto raumenų ir riebalinio audinio praradimą pastaraisiais ir kitų vėžio. Kacheksija yra labiausiai paplitęs piktybinių navikų šalutinis poveikis: mažiausiai pusę visų pacientų, sergančių vėžiu, veikia kaheksija. Vėžys Cacheksija dažniausiai būna kartu su apetito praradimu, taip pat vadinama anoreksija.

Difuzinėje formoje mezotelioma turi infiltracinį augimą be aiškių ribų ir plinta per visą pilvaplėvės paviršių. Skaitykite taip pat  Įgimta citomegalija Peritoninės mezoteliomos progresavimą paprastai lydi serozinis ar hemoraginis išsiskyrimas pilvo ertmėje ir ascito vystymasis.

Kai pleuros mezotelioma aptinkama pleuritas, perikardo mezoteliomą — perikarditas.

Kaheksijos priežastys ir gydymas

Retas mezoteliomos tipas yra daugiasistemė, pasireiškia moterims ir veikia dubens pilvaplėvę, daugiausia Douglaso erdvėje. Atsižvelgiant į mezoteliomą, jo gydymą gali atlikti onkologai pulmonologijos srityje krūtinės operacijakardiologija, gastroenterologija, ginekologija.

mezoteliomą svorio

Peritoninės mezoteliomos simptomai Pradiniuose peritoninės mezoteliomos pasireiškimo etapuose, mažai specifinis. Gali pasireikšti diskomfortas ir pilvo skausmas, nėra aiškios vietos, silpnumas, svorio netekimas.

Atsiranda diseptinių sutrikimų: pykinimas, apetito praradimas, vėmimas, viduriavimas ir vidurių užkietėjimas. Ateityje, kaip eksudato kaupimasis pilvo ertmėje, pilvo dydžio padidėjimas, dusulys, patinimas.

mezoteliomą svorio

Kai paluliacijos metu gali būti nustatoma judančio naviko formavimuisi, pernešimo peritoninė mezotelioma. Kai kuriais atvejais yra dalinio žarnyno obstrukcijos požymių.

Related Content

Peritoninę mezoteliomą ir kitas lokalizacijas apibūdina nuolatinė subfebrile, artralgija — skausmai mažose nepastovaus pobūdžio sąnariuose. Peritoninė mezotelioma greitai skleidžia limfogeninį, susisiekti, implantuojant. Peritoninės mezoteliomos metastazes galima rasti regioniniuose limfmazgiuose, širdis, plaučius, kepenis, žarnyne, smegenis, kaulų čiulpų.

Peritoninės mezoteliomos diagnozė Diagnozei reikalingas išsamus instrumentinis tyrimas ir peritoninės mezoteliomos laboratorinis patvirtinimas.

Mezotelioma: simptomai

Gastroenterologas arba onkologas visada turėtų būti sunerimęs dėl paciento gyvenimo istorijos, sąlytis su asbestu darbas statybvietėje, mezoteliomą svorio asbesto cemento gamyklų srityje, asbesto ir t. Jei mezoteliomą svorio peritoninė mezotelioma, atliekamas pilvo ultragarsas, MSCT, nustatyti ascito buvimą ir naviko proceso požymius. Siekiant tiksliai patvirtinti diagnozę, laparocentezė yra būtina ascitinio skysčio surinkimui ir tyrimui. Jei eksudate nenustatyta piktybinių ląstelių, kreiptis į diagnostikos laparoskopiją laparotomija ir biopsijos mėginių ėmimas su vėlesniu morfologiniu tyrimu.

Peritoninės mezoteliomos histologinio tipo nustatymas yra svarbus priešnavikinio gydymo prognozei ir atrankai. Skaitykite taip pat  Diastozė iš recti Peritoninės mezoteliomos gydymas Optimalus peritoninės mezoteliomos mezoteliomą svorio formos gydymas yra radikalus chirurginis riebalų deginimas ir karštos bangos pašalinimas.

Peties skausmas.

Kad būtų pašalintas ascitinis skystis, atliekamos terapinės paracentezės procedūros. Difuziniuose procesuose nurodoma spindulinė terapija, chemoterapija arba jų derinys. Chemoterapiniai vaistai įvairiais deriniais doksorubicino, metotreksato, cisplatina, vinorelbinas ir kt. Radiacinė terapija gali būti atliekama kaip nepriklausomas gydymas, paliatyvi priežiūra, adjuvantinis gydymas po operacijos slopinant naviko ląstelių augimą.

Peritoninė mezotelioma

Peritoninės mezoteliomos prevencija ir prognozė Siekiant išvengti peritoninės mezoteliomos vystymosi, rekomenduojama vengti kontakto su asbestu darbe ir namuose. Peritoninės mezoteliomą aptikimo prognozė yra nepalanki dėl greito naviko sklaidos.

Paprastai po diagnozės pacientai gyvena ne ilgiau kaip metus. Geriausia prognozė stebima epitelioidinėje peritoninėje mezoteliomoje; blogiausia — su sarcomatous ir sumaišyti.

mezoteliomą svorio

Susijusios įrašai:.

Taip pat žiūrėkite