Liekna žemyn

Liekna visam gyvenimui | acs.lt

Treniruočių, deja, lankyti šiuo metu negaliu, neturiu kam palikti mažylės.

liekna žemyn

Patarkite, kokius pratimus daryti, kad jie būtų efektyvūs, kaip sutvirtinti pilvo ir juosmens raumenis, galbūt kažkaip sustangrintų liekna žemyn pilvo odą.

Paprasti visiški atsilenkimai nėra efektyvūs, nes traumuojamas stuburas, ir daugiau dirba pečių juostos, kaklo raumenys negu pilvo.

liekna žemyn

Jums tiktų maži atsilenkimai išlaikant nugaros apačią prie žemės, keliant tik galvą ir pečius iki menčių apatinio kampo. Tokioje pozoje galima pulsuosi mažiukais 1—2 cm intervalo atsilenkimais 3 kartus po Juos treniruojant tinka tas pats principas, tik reikėtų keltis, sukantis į vieną pusę, keliant vieną petį ir vieną mentę. Pilvo apačiai treniruoti pratimas toks: pakelti abi kojas į viršų gulint ant nugaros, įtempti pilvą taip, kad nugaros apačia prisispaustų prie žemės, ir linguoti nedidele amplitude kojomis aukštyn—žemyn tiek, kiek galite, išlaikydama visą nugarą be jokių tarpų prispaustą prie žemės.

liekna žemyn

Pilvo oda, jeigu viskas gerai, susitraukia per pirmuosiuos metus, todėl per anksti dėl to jaudintis nereikia, ir nereikia persistengti sportuojant, užtenka 3 kartų per savaitę po 10—20 min. Svarbiausia neskubėti ir suprasti, kad organizmui po šeima numeta svorio reikia laiko atsistatyti ne mažiau negu nešiojote vaisių.

Atsakė kalanetikos trenerė, šeimos medicinos gydytoja Gintarė Pivoriūtė.

liekna žemyn

Taip pat žiūrėkite